THE PLAYOFFS ARE HERE.. HERE ARE ALL THE BI-DISTRICT MATCHUPS!!

The real fun starts now.. Good Luck and Godspeed!!! 806 vs them!!!


6A

1.Tascosa vs EP Pebble Hills

FRI. 6PM, Dick Bivins Stadium

Amarillo TX

2. Frenship at El Paso Americas

FRI. 7PM SAC Event Center

El Paso, TX


5A

1.Amarillo vs EP Chapin

THU: 6PM

Dick Bivins StadKim, Amarillo TX

2. Lubbock-Cooper vs OD Wyatt

FRI: 6PM FU Park, Woodrow TX

3. Monterey vs EP Eastlake

SAT: 1PM El Paso, TX

4. Coronado vs EP Eastwood FRI: 7:30 PM, El Paso TX

5. Randall at Justin Northwest

FRI: 6:30PM

Dallas, TX


4A

1.Estacado vs Sweetwater

FRI: 8PM

Lowery Field, Lubbock TX

2. Levelland vs Pecos

FRI: 7:00pm

Grande Communications Stadium, Midland TX

3. Dalhart vs Snyder

FRI. 7PM

Bulldog Stadium, Plainview TX

4. Perryton vs Midland Greenwood

FRI: 4PM Kimbrough Stadium Canyon TX

5. Dumas vs WF Hirschi

FRI: 4PM Lowery Field, Lubbock TX

6. Pampa vs Gainsevile

FRI: 7PM Lion Stadium, Vernon TX

7. Canyon vs Decatur

FRI: 7PM Childress, TX

8. Hereford vs Springtown


3A

1.Bushland vs Tornillo

FRI: 7PM

Mustang Stadium, Denver City, TX

2. Slaton vs Brownfield

FRI: 7PM Tiger Stadium, Slaton TX

3. Denver City vs River Road

THU: 7PM Lowery Field, Lubbock TX

4. Shallowater vs Kermit

THU: 7PM Pirate Stadium, Woodrow TX

5. Spearman vs Cisco

THU: 6PM Tiger Stadium, Wolfforth TX

6. Friona vs Anson

FRI: 7PM Antelope Stadium, Post TX

7. Abernathy vs Reagan County

THU: 7PM Big Spring HS

8. Canadian vs Bangs

THU: 7PM Memorial Stadium, Wichita Falls, TX

9. Idalou vs Crane

THU: 7PM Andrews, TX


2ADI

1. Post vs Sanford-Fritch

THU: 7PM Hornet Stadium, Tulia TX

2. New Deal vs Highland Park

THU: 7PM Bobcat Stadium, Dimmitt TX

3. West Texas vs Olton

FRI: 7PM River Road HS, Amarillo TX

4. Panhandle vs Sundown

FRI: 4PM Kimbrough Stadium, Canyon TX


2A DII

1. Stratford vs New Home

THU: 4PM Kimbrough Stadium, Canyon TX

2. Tahoka vs Gruver

FRI: 8PM Kimbrough Stadium, Canyon, TX

3. Sudan vs Iraan

FRI: 7PM Stanton HS

4. Wink vs Bovina

THU: 7PM Denver City HS, Denver City, TX

5. Ralls vs Clarendon

6. Vega vs Smyer

7. Farwell vs Van Horn

8. Seagraves vs McCamey

9. Wellington vs Electra

THU: 7PM Childress TX

10. Wheeler vs Archer City

THU: 7PM Lion Stadium, Vernon TX








8065599996

©2019 by Jason Pearson.